BZX384-C5V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 3,710
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 262
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 12,837
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
In Stock: 495
Zener Diode 5.1 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323