BZX384-C3V9,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,900
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 62,746
Datasheet
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.9 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323