BZX384-C3V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,905
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.6 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323