BZX384-C3V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 6,056
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6,764
Datasheet
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 134
Zener Diode 3.3 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323