BZX384-C18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 2,010
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 18,272
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
MCC (Micro Commercial Components)
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
onsemi
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Zener Diode 18 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323