BZX384-C10,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Diotec Semiconductor
Datasheet
onsemi
In Stock: 728
onsemi
In Stock: 66
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 10 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323