BZX384-B8V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 2,985
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 235
In Stock: 4
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 8.2 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323