BZX384-B30,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,995
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3,000
Datasheet
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 600
Zener Diode 30 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323