BZX384-B18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 135,318
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2,888
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 18 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323