BZX384-B12,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 103,022
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 6,585
Datasheet
Similar
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 12 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323