BZT52H-C5V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 20,651
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,022
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
In Stock: 190
Zener Diode 5.1 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F