BZT52H-C24,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2,740
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 1,861
Datasheet
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 24 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F