BZT52H-C12,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 7,193
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2,660
Datasheet
MCC (Micro Commercial Components)
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
In Stock: 6
Zener Diode 12 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F