BZT52-C4V7X is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 2,631
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 6,000
Datasheet
Zener Diode 4.7 V 350 mW ±6.4% Surface Mount SOD-123