BZT52-B5V1J is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 21,391
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2,871
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 5.1 V 590 mW ±1.96% Surface Mount SOD-123