CC4V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CC4V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC |
Description | CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 32.768 kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 2-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CC4V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC Models |
Category | ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms |
Mfr | Operating Mode Fundamental |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Frequency 32.768 kHz | Size / Dimension 0.197" L x 0.075" W (5.00mm x 1.90mm) |
Frequency Tolerance ±20ppm | Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm) |
Load Capacitance 7pF |