Image for ES-S500-CN is not available
ES-S500-CN
DigiKey Part Number
1866-ES-S500-CN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ES-S500-CN
Description
O/P 230V 512WH
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
500W Electric Portable Power Station
Category
Rated Watts
500
Manufacturer
MEAN WELL USA Inc.
Surge Rating (Watts)
1000
Packaging
Bulk
Rated Amps
10
Part Status
Active
Voltage
200 ~ 240VAC