28B0157-100
DigiKey Part Number
28B0157-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
28B0157-100
Description
FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Solid Free Hanging Ferrite Core 121Ohm @ 100MHz ID 0.079" Dia (2.00mm) OD 0.157" Dia (4.00mm) Length 0.394" (10.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
28B0157-100 Models
Category
Impedance @ Frequency
121Ohm @ 100MHz
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Material
28
Series
Inner Dimension
0.079" Dia (2.00mm)
Packaging
Tray
Outer Dimension
0.157" Dia (4.00mm)
Part Status
Active
Mounting Type
Free Hanging
Type
Round
Length
0.394" (10.00mm)