ECF504-12AAS
DigiKey Part Number
5073-ECF504-12AAS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ECF504-12AAS
Description
USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 12""
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
USB 2.0 Cable A Female to A Male 1.00' (304.8mm) Shielded
Category
Length
1.00' (304.8mm)
Mfr
Specifications
USB 2.0
Packaging
Bag
Wire Gauge
20 AWG, 28 AWG