TPSB157K004R0250 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 5,328
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
150 µF Molded Tantalum Capacitors 4 V 1411 (3528 Metric), 1210 250mOhm