CX3225SB18432H0FPQCC | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CX3225SB18432H0FPQCC |
Description | 3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 18.432 MHz ±10ppm Crystal 12pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 12pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 18.432 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5) |
Frequency Stability ±30ppm | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm | Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm) |