C0805C681J5GAC9400TU is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
680 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
C0805C681J5GAC9400TU
DigiKey Part Number
399-C0805C681J5GAC9400TUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C0805C681J5GAC9400TU
Description
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Features
Low ESL
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)