ZPDR-18V-S
ZPDR-18V-S
ZPDR-18V-S
DigiKey Part Number
455-2532-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZPDR-18V-S
Description
CONN RCPT HSG 18POS 1.50MM
Detailed Description
18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Pitch
0.059" (1.50mm)