ASYMSYF16K203
DigiKey Part Number
455-3768-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYF16K203
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Length
8.00" (203.20mm)