ASXASXA22K152
DigiKey Part Number
455-3094-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXASXA22K152
Description
JUMPER SXA-01T-P0.6 X2 6"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
6.00" (152.40mm)