ASXAMSXAM22K203
DigiKey Part Number
455-4114-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXAMSXAM22K203
Description
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 8"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)