ASSHLSSHL28K51
ASSHLSSHL28K51
DigiKey Part Number
455-3242-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSHLSSHL28K51
Description
JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 2"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
2.00" (50.80mm)