ASHFSHF22K254
DigiKey Part Number
455-4197-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASHFSHF22K254
Description
JUMPER SHF-001T-0.8BS 2 10"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
10.0" (254.0mm)