ASACHSACH28W254
DigiKey Part Number
455-3346-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHSACH28W254
Description
JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 10"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
10.0" (254.0mm)