ALEBLEB22K305
DigiKey Part Number
455-3970-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ALEBLEB22K305
Description
JUMPER SLEB-001T-P0.2 X2 12"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Tab to Tab Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Tab to Tab
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)