2150BP39A0100001E
DigiKey Part Number
712-2150BP39A0100001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2150BP39A0100001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-2150BP39A0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2150BP39A0100001E
Description
RF FILTER BAND PASS 2.25GHZ 1008
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.25GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 100MHz Bandwidth 3.2dB 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Category
Filter Type
Band Pass
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Insertion Loss
3.2dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Frequency
2.25GHz Center
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Bandwidth
100MHz
Height (Max)
0.039" (1.00mm)