Q 25,0-JXS32P4-12-10/100-T3-FU-AEC-LF | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | Q 25,0-JXS32P4-12-10/100-T3-FU-AEC-LF |
Description | CRYSTAL 25,0MHZ 12PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz ±10ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Mfr | Operating Mode Fundamental |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q200 |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 25 MHz | Supplier Device Package 4-SMD (3.2x2.5) |
Frequency Stability ±100ppm | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm | Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm) |
Load Capacitance 12pF |