IW-G50M-SC93-4L002G-E016G-BIA
DigiKey Part Number
5454-IW-G50M-SC93-4L002G-E016G-BIA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IW-G50M-SC93-4L002G-E016G-BIA
Description
I.MX 9352 DUAL SMARC SOM
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Single Board Computer 1.7GHz Core RAM ARM® Cortex®-A55, i.MX93
Category
Core Processor
ARM® Cortex®-A55, i.MX93
Manufacturer
iWave Global
Speed
1.7GHz
Series
Size / Dimension
3.228" L x 1.969" W (82.00mm x 50.00mm)
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C