IMSA-13103S-20Y501 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
20 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
IMSA-13103S-20Y501
DigiKey Part Number
2248-IMSA-13103S-20Y501-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IMSA-13103S-20Y501
Description
CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM
Detailed Description
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Pitch
0.079" (2.00mm)