WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-300
DigiKey Part Number
26-WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-300-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-300
Description
COAX CBL W.FL2 TO W.FL2 11.8"
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial W.FL2 to W.FL2 0.81mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm)
Length
11.811" (300.00mm)
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C