Image for IT5-200P-32H(03) is not available
IT5-200P-32H(03)
DigiKey Part Number
26-IT5-200P-32H(03)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IT5-200P-32H(03)
Description
CONN INTERPOSER 200 POS
Detailed Description
200 Position Connector Interposer Stacking Gold
EDA/CAD Models
IT5-200P-32H(03) Models
Mated Stacking Heights
32mm
Height Above Board
1.213" (30.80mm)
Number of Positions
200
Base Product Number
Pitch
0.059" (1.50mm)