FX2CA2-32S-1.27DSA(71)
FX2CA2-32S-1.27DSA(71)
FX2CA2-32S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10620-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA2-32S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 32POS 1.27MM
Detailed Description
32 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder