FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H123442-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
Description
CONN RECEPT VERT 32POS 1.27MM
Detailed Description
32 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder