FX2C1-100P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10554-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C1-100P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
100 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder