FX2C-40S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10594-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C-40S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 40POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
40 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder