FX2C-32S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10593-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C-32S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 32POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
32 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder