FX2BA-68SA-1.27R
DigiKey Part Number
H4354-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-68SA-1.27R
Description
CONN SOCKET 68POS 1.27MM (4PCS)
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
68 Position Receptacle Connector Free Hanging (In-Line) IDC