BF4MC-6GTXRX-B1-75MM
DigiKey Part Number
H125663-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BF4MC-6GTXRX-B1-75MM
Description
HGH SPD OPTCL TRANS CBL 75M
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.246' (75.00mm, 2.95")
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
BF4MC-6GTXRX-B1-75MM Models
Category
Pitch - Connector
0.020" (0.50mm)
Manufacturer
Hirose Electric Co Ltd
Length
0.246' (75.00mm, 2.95")