05-22-D-0254-A-4-06-4-G is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Molex
Molex
New Product
22 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 10.0" (254.0mm)
05-22-D-0254-A-4-06-4-G
DigiKey Part Number
2073-05-22-D-0254-A-4-06-4-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-22-D-0254-A-4-06-4-G
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 22
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
10.0" (254.0mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)