Image for 7F.20.9.024.2055.0 is not available
7F.20.9.024.2055.0
DigiKey Part Number
2066-7F.20.9.024.2055.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
7F.20.9.024.2055.0
Description
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Rack Fan, DC, Square, 32.4 CFM 4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
Category
Type
Fan
Manufacturer
Finder Relays, Inc.
Voltage - Input
24VDC
Series
Specifications
Fan, DC, Square, 32.4 CFM
Packaging
Bulk
Size / Dimension
4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)