FMC0202200-30
DigiKey Part Number
5328-FMC0202200-30-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0202200-30
Description
COAX CBL SMA TO SMA 30"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 200 30.00" (762.00mm)
Length
30.00" (762.00mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C