FMC0202200-24 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LMR 200 24.00" (609.60mm)
FMC0202200-24
DigiKey Part Number
5328-FMC0202200-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0202200-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C