TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
DigiKey Part Number
114-TG5032CFN10.0000M-CAGNDAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
Description
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±100ppb
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
5mA
Packaging
Bulk
Package / Case
4-SMD, No Lead
Base Resonator
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.065" (1.65mm)
Output
CMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
3.3V