SG3225VEN 156.250000M-DJHA6 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 500
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VEN 156.250000M-DJHA6
DigiKey Part Number
114-SG3225VEN156.250000M-DJHA6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VEN 156.250000M-DJHA6
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
25mA
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
15mA