MPI2510V2-4R7-R is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
4.7 µH Shielded Inductor 1.22 A 262mOhm Max 1008 (2520 Metric)